Töö ettevõtetega on alati huvitav. Kuna töötame kitsas valdkonnas, püüame ettevõtete esindajatele pakkuda nii häid tooteid kui nendega seotud vajalikke teenuseid:

  • Kaubad hotellidele, külalistemajadele, basseinidele (käterätid, voodipesu, kitlid);
  • tekstiilist ärikingitused (logode õmblemine, trükkimine, kudumine individuaaltellimuste alusel, kingituste pakkimine).

KAUBAD HOTELLIDELE, KÜLALISTEMAJADELE, SPAADELE

Alustanud tegevust kui spetsialiseeritud käterättide kauplus, tutvusime kvaliteetse toodangu otsingutel tootjatega ja alustasime koostööd nendega, kes valmistavad peale käterättide ka teisi, hotellidele ja külalistemajadele vajalikke tarvikud. Meil on lepped allpool näidatud kaupade tootmistähtaegade ja tootmise järjepidevuse asjus, seetõttu garanteerime nende kaupade alalise tarnimise ja vajaduse korral kaubavarude operatiivse täiendamise.

Omame kõikide kaupade näidiseid, huvi korral palume võtta ühendust (+370 612 18500, Diana) – kohtume meeleldi ja näitame kõike vahetult, räägime läbi nii hinnad kui ka muud tingimused. Kuna teeme koostööd otse tootjatega, oleme avatud teie vajadustele: kui te ei leidnud otsitavaid tekstiilitooteid allpool nimetatud toodete seast, võtke meiega ühendust, esitame teile individuaalse pakkumise.