Miks just meie?

Meist lähemalt

Softy“ – on kodutekstiilitoodetele spetsialiseerunud kauplus. Alustasime käterättidest ja seetõttu on see meie sortimendi tugevaim osa, millest teame peaaegu kõike: alustades taimest, millest on valmistatud lõng kuni valmistoodanguni riiulil. Müüme VAID kvaliteetseid, ebatavaliselt dekoreeritud käterätte, mis sobivad mitte ainult vannitoa kaunistamiseks ja teie keha hellitamiseks vaid ka kingitusteks. Meilt leiate kaupu, mille materjal on toodud Türgist, Egiptusest, Hispaaniast, Pakistanist, Portugalist, Kreekast, Tšehhist, Poolast, Hiinast.

Kui küsite, mille poolest me oleme teistest paremad, võime vastata: me TEAME, mida müüme. TEAME, kuidas valmistatakse tootmises kasutatavad kangad (reisime ise, tutvume tootmisseadmete, ruumide, protsessidega), TEAME, mille poolest iga käterätt erineb, millised on selle eelised ja tähtsaim, millised on puudused. Seetõttu saame aidata välja valida sellise kauba, mis on Teile parim.

Oleme kolmekesi: ema, minia ja poeg.

Softy.lt – see on pereäri. Klientide ringi kasvades kasvame ka meie, kuid äri tuum on jäänud perekonna kätte.

Ema

Ona – poe hing

Teda näete askeldamas meie kaupluses – Druskininkais ja meie Facebook kontol. Iseseisva elu algusest alates töötab ta kaubanduses, seetõttu teab ta KÕIKE kangastest, tootmisest ja tarnimisest. Kui teil on jäänud mingeid kahtlusi, võite julgesti pöörduda tema poole. Kontaktandmed leiate kontaktide lehelt. Keeled: leedu, vene, poola.

Marti

Diana – el. prekybos guru

Ją rasite Vilniuje, įnikusią į kompiuterio ekraną: ji atsako už elektroninę parduotuvę, rūpinasi prekių tiekimu, apskaita ir didmenos užsakymais. Jos kontaktinius duomenis rasite kontaktų puslapyje. Galimos kalbos: lietuvių, rusų, anglų, italų, minimaliai prancūzų.

Minia

Diana e-kaubanduse guru

Tema leiate Vilniuses, arvutiekraani taga. Ta vastutab e-kaupluse eest, hoolitseb kaupade tarnimise, raamatupidamise ja hulgitellimuste eest. Tema kontaktandmed leiate kontaktide lehelt. Keeled: leedu, vene, inglise, itaalia, prantsuse algtasemel.

Poeg

Zenonas – „meie äriingel““

Tema on meie strateeg ja „äriingel”. Samuti tuleb appi füüsilise jõuga (tekstiilitoodete kaubaalustega võideldes annavad naised kiiresti alla). Kahetseme, kuid teda (käesoleval ajal) me teiega ei jaga – oma äriinglit vajame me ise.

Mida meie kliendid meie kohta räägivad:

SOFTY rankšluosčiai
4.6
Based on 10 reviews
powered by Google
Ramune pakstienė
Ramune pakstienė
18:08 19 May 21
I recommend, amazing team even more amazing towels ♥️ thank you for being ♥️
Begėdis
Begėdis
03:56 03 May 21
SAVING GOODS FROM POLAND SAVING ITSELF FROM A POLISH WAREHOUSE SAVES ABOUT 30%
Jūratė Kamičaitienė
Jūratė Kamičaitienė
12:04 26 Apr 21
Communication, presentation - great, but the absorbency of the sports towel is a bit disappointing. On a scale of 1-10, I would give 7.5. I hope the absorption properties will improve after washing. Good luck to you.
Vilma Paskeviciene
Vilma Paskeviciene
10:36 24 Jan 21
We got more than we expected. Excellent service, good quality. Thank you for your warmth and attention to the customer.
Kestas Augus
Kestas Augus
15:54 04 Jan 21
Very high quality products and pleasant service. Solved the problem of organizing Christmas presents 🙂
Lina Win
Lina Win
20:13 13 Dec 20
How good it is to buy when they try and take care of your order, as if you were the most important customer!Softy.lt, may you never run out of towels as soft as clouds and customers who want to buy them ☺Thank you and good luck!
See All Reviews
js_loader