Privaatuspoliitika

1. Üldsätted.

Need privaatsuseeskirjad (edaspidi – eeskirjad) reglementeerivad peamisi põhimõtteid, millest lähtudes Müüja (edaspidi – Müüja) töötleb internetikaupluses (edaspidi – e-kaupluses) ostja (edaspidi – Teie) isikuandmeid.

Teie isikuandmete töötlemise korra määravad käesolevad Eeskirjad, Leedu Vabariigi Isikuandmete kaitse seadus ja teised, selliste andmete kogumist reguleerivad seadusaktid.

2. Registreerumise eeskirjad.

2.1 Teie registreerumisvormil peate esitama enda kohta täieliku, üksikasjalise ja õige informatsiooni. Kui registreerimisvormil esitate enda kohta ebatäpsed, eksitavad või valed andmed on Müüjal õigus Teie tellimus tühistada. Müüja tunnistab ja austab iga e-kauplust külastanud füüsilise isiku õigust privaatsusele. Müüja kogub ja kasutab füüsilise isiku andmeid (nime, perekonnanime, aadressi, telefoninumbrit, e-posti aadressi ja muid e-kaupluse registreerimisvormil näidatud andmeid) selleks, et

  • töödelda Teie kaupade või teenuste tellimusi;
  • probleemide lahendamise, kaupade esitlemise või kättetoimetamise eesmärgil.

Isikuandmeid töödeldakse turvalisi vahendeid kasutades, mis kaitsevad neid andmeid õigusvastase hävitamise, avaldamise või muu õigusvastase tegevuse eest.

2.2 Andmeid, mis ei ole Teie isikuandmed, st andmeid Teie poolt ostetud kaupade kohta võib Müüja kasutada statistilistel eesmärkidel. Selliste statistiliste andmete kogumine ei võimalda otseselt või kaudselt tuvastada Teie isikusamasust. Müüjal on õigus edastada statistilisi andmeid kolmandatele isikutele.

3. Isikuandmete edastamine kolmandatele pooltele.

Müüjal on õigus edastada informatsiooni kolmandatele pooltele, vaid 2. punkti 2. lõigus nimetatud eesmärkide saavutamiseks. Müüja ei edasta Teie isikuandmeid kolmandatele pooltele, ilma Teie eraldi nõusolekuta, välja arvatud EE seadustes sätestatud juhtudel.

4. Informatsiooni ja pretensioonide edastamine.

Kõik isikuandmete töötlemisega seotud teated esitatakse e-posti info@softy.lt teel. Müüja esitab vastuse samas vormis nagu sai teate või pretensiooni.

5. Isikuandmete töötlemine.

Te nõustute, et Teie omal tahtel registreerimisvormil esitatud isikuandmeid töödeldakse käesolevate eeskirjade alusel

Küpsiste poliitika

Käesolevas küpsiste poliitikas selgitatakse, milliseid küpsiseid ja mis eesmärgil kasutame. Samuti näidatakse, millist tüüpi küpsiseid kasutatakse ning millist informatsiooni kogutakse ning kasutatakse. Soovides saada rohkem informatsiooni selle kohta, kuidas me kasutame, säilitame teie isikuandmeid, lugege eelpool meie privaatsuspoliitikat.

Võite meie kodulehel küpsiste kasutamiseks antud nõusolekut mistahes ajal muuta või tagasi võtta.

Teie nõusolekut kohaldatakse nendele doomenitele: softy.ee

Mis on küpsised?

Küpsised on väiksed tekstifailid, mida kasutatakse väikeste informatsioonikoguste salvestamiseks. Need salvestatakse teie seadmesse iga kord, kui avate oma veebilehitsejas meie kodulehe. Need küpsised aitavad meie kodulehel ladusalt toimida, teevad selle turvalisemaks, pakuvad paremat kasutamiskogemust, võimaldavad kogeda ja mõista, kuidas toimib koduleht, mis toimib ja kus on tarvis täiustada.

Kuidas me küpsiseid kasutame?

Nagu enamuse veebiteenuste puhul meie kodulehel kasutatakse esimese ja kolmanda poole küpsiseid mitmel eesmärgil. Esimese poole küpsised on sageli esmavajalikud selleks, et koduleht toimiks õigesti ja need ei kogu teie isikut
identifitseerivaid andmeid.

Meie kodulehel kasutatavate kolmanda osapoole küpsiste eesmärk on mõista, kuidas koduleht toimib, kuidas te suhtlete meie kodulehega, et meie teenused oleksid turvalised, annaksid teile aktuaalseid reklaame ja kokkuvõtlikult – pakuksid teile paremat ja täiustatud kasutamiskogemust.

Milliseid küpsiseid me kasutame?

Esmavajalikud: mõned küpsised on esmavajalikud, et võiksite kasutada kõiki meie kodulehe funktsioone. Need võimaldavad meil säilitada kasutaja sessiooni ja tõkestada mistahes turvaohte. Need ei kogu ega salvesta mingeid
isikuandmeid. Näiteks, need küpsised võimaldavad teil logida sisse oma kontole ja tõsta tooteid ostukorvi ning ostu eest turvaliselt tasuda.

Statistikaküpsised: Need küpsised säilitavad sellist informatsiooni nagu kodulehe külastajate arv, unikaalsete külastajate arv, milliseid kodulehe lehti külastati, külastuse allikas jms. Need andmed aitavad meil mõista ja analüüsida kodulehe jõudlust ja mida on tarvis täiustada.

Funktsionaalsed küpsised: Need on küpsised, mis aitavad toimida meie kodulehe teatud funktsioonidel. Need funktsioonid hõlmavad sisu, nt videosalvestisi, kodulehe sisu üldistamist sotsiaalvõrgu platvormidel.

Seadete küpsised: Need küpsised aitavad meil säilitada teie seadeid ja lehitsemisseadeid, nt Keele valikut, et tulevikus omaksite paremat ja efektiivsemat kodulehe külastamise kogemust.

Allpool esitame meie kodulehel kasutatavate küpsiste nimekirja.

Kuidas võin hallata küpsiste seadeid?

KÜPSIS

KIRJELDUS
_ga Kasutab „Google Analytics“ kasutaja külastamise eesmärkide hindamiseks, koostab kodulehe
operaatorile aruande kodulehe aktiivsuse kohta ja parandab kodulehe kasutaja
lehitsemiskogemust.
_gat Kasutatakse kodulehe külastamise kohta statistilise teabe kogumiseks.
_gid Kasutatakse kodulehe külastamise kohta statistilise teabe (külastatavus, külastuse kestus,
veebilehitseja jms) kogumiseks.

Kui otsustate muuta oma varasemat nõusolekut, võite seda teha sellel lehel või
avada küpsiste seadete akna.

Erinevad veebilehitsejad pakuvad erinevaid viise, kuidas veebilehtedel kasutatavad küpsised blokeerida ja kustutada. Soovides blokeerida / kustutada küpsised, võite muuta oma veebilehitseja seadeid. Rohkem teavet küpsiste haldamise ja kustutamise kohta leiate veebilehelt  www.allaboutcookies.org