Puuvillast rätikud Vanilla

Puuvillast rätikud Vanilla – uus toode meie valikus! Need on valmistatud kõrgekvaliteedilisest puuvillast ja kootud zero-twist lõngaga, mis teeb need eriti pehmeks ja kohevaks. Puuvillast rätikud Vanilla sobivad suurepäraselt tundlikule ja allergilisele nahale, sest pehme kangas ei ärrita ega hõõru nahka. Need pole mitte ainult uued, värvilised ja stiilse disainiga, aga ka kvaliteetsed.

Puuvillast rätikud Vanilla on valmistatud zero-twist lõngast – üpris uus tehnoloogia rätikutemaailmas. Kasutades kõrgekvaliteedilist toormaterjali, saab pikkade kiude korral tugevat lõnga valmistada asetades kius üksteise kõrvale ja kududes need lisalõngaga. Zero-twist rätikud on naha vastas pehmemad, kohevamad ja ei hõõru nahka, mis teeb need ideaalseks tundlikule või allergilisele nahale.

Puuvillast rätikud Vanilla eelised:

  • Pehmus. Kasutades zero-twist tehnoloogiat, lõngakiud püsivad lõdvemad, vähem kokkusurutud ja kahjustatud, mis teeb rätikud eriti pehmeks ja kohevaks. Seetõttu on Vanilla rätikud ideaalsed tundlikule või allergilisele nahale.
  • Vett-imavad. Tänu zero-twist lõngale, on rätikul rohkem pinda, mis saab vett imada. Iga rätikusilmus imab kiirelt veepiiskasi. Lisaks, Vanilla rätikud kuivavad väga kiiresti, sest lõngakiudude vahel on rohkem õhuauke ja lõng on painduvam.
  • Vastupidavus. Rätikud Vanilla on valmistatud kõrgekvaliteedilisest puuvillast, seetõttu on need tugevad, kauakestvad ja ei kulu.

Meil on pakkuda:

  • 50x90cm suuruses rätikud juustele, näole või kätele (olenevalt harjumustest);
  • 70x140cm suuruses rätikud kehale.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga