Rätikukomplektid: mis on eelised?

Me kõik tahame, et meie vannitoad näeksid välja ilusad, organiseeritud ja stiilsed. Küll aga erksate ja erinevate värvide ning stiilidega rätikud võivad üleüldise vannitoa interjööri rikkuda. Rätikukomplektid on hea viis, kuidas uuendada oma vannituba ja sobitada interjööri kokku.

Isegi kui osta kõige ilusamad ja kõrgekvaliteedilisemad rätikud, aga need on erinevad mudelid või stiilid, ei loo see ühtset interjööri. Ostes rätikukomplekte, on võimalus valida rätikuid, mis sobivad üksteisega kokku. Vaja on vaid valida sobivad suurused.

Selleks, et vannituba näeks harmooniline välja, tuleb valida rätikukomplekti sarnastes värvides vastavalt dominantsele värvile vannitoas. Need võivad olla ka rätikud samades värvides. Lisaks, neile, kellele meeldivad vibrantsed disainid, saab valida komplektid erinevates, kuid kokkusobivates värvides. Näiteks, liivakollane ja sinine, pruun ja kollane, tume münt ja sinepitoonid. Või saab valida ka hoopis erinevatest värvitoonidest: helesinine ja tumesinine, roosa ja tumepunane, helepruun ja tumepruun. Valge, hall ja must on universaalsed värvid, mis sobivad peaaegu iga värviga.

Sellel viisil ei ole rätikud ainult funktsionaalsed, aga toovad vannituppa ka korda. Lisaks, on need huvitavad silmitõmbavad interjöörilisad.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga